Kerstin Halden oljemålning

168437

HALDEN, Kerstin (1900-tal): "Valö Bohuslän", otydligt signerad och daterad Kerstin Halden -61, olja på duk, 35x66 cm

Konst, Måleri

Kerstin Halden oljemålning

Budhistorik (4 bud)

622698
450
622780
622698
622465

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.