Oljemålning med fort och segelbåtar

168426

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Motiv med fort vid sjö, olja på duk, 90x60 cm

Duk med ytskador

Konst, Måleri

Budhistorik (20 bud)
621919
2 600
621269
2 400
621914
2 400
621269
621912

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.