Skrivbord på hjul 1950-tal

168425

SKRIVBORD på hjul, med låda i sargen, 1950-tal, utdragbar skiva i sidan, ljus ek, höjd 70, 55x40 cm

Skivan med ytskador.

Skrivbord på hjul 1950-tal

Budhistorik (7 bud)
624400
550
624329
500
624195
450
624325
450
624195

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.