Kista

168403

KISTA, 1700-tal, med järnbeslag, höjd 52, 136x66 cm

slitage

Kista

Budhistorik (16 bud)
624064
2 400
623900
624062
623900
1 900
624061
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.