Bordsur

168397

BORDSPENDYL, boullearbete, 1800-talets slut, höjd 31 cm

Skador, glas saknas

Klockor/Ur

Bordsur

Budhistorik (15 bud)
620911
2 400
620908
620904
620901
1 900
620903
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.