Konsolbord

168396

KONSOLBORD, Karl Johan, mahogny med förgyllda beslag, höjd 82, 96x47 cm

Fanérskador

Konsolbord

Budhistorik (22 bud)
623164
4 600
623169
4 400
623164
4 200
623160
623152
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.