Supsked silver

168395

SUPSKED, silver, 1700-tal, troligtvis Norge, märkt POS 1752, längd 16 cm, vikt ca 32 g

Repor, gravyr

Silver

Supsked silver

Budhistorik (11 bud)
624099
624113
624099
624082
622227

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.