Eldskärm

168386

ELDSKÄRM, 1800-tal, rokokostil, förgyllt och skuret trä, höjd 122x72 cm

Diverse

Eldskärm

Budhistorik (9 bud)
620906
700
620898
650
620895
600
620891
550
620889
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.