Kinesiskt skåp

168385

SKÅP, bemålat trä, Kina, 1900-tal, på benställning, 15 lådor, inköpt på NK, höjd 105, 81x63 cm

Smärre slitage

Kinesiskt skåp

Budhistorik (7 bud)
623187
623130
620685
650
618543
450
618434

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.