Gertrud Stavling olja

168369

STAVLING, Gertrud (1918-2008): Nattens ljud, signerad G. Stavling, olja på duk, 100x110 cm

Konst, Måleri

Gertrud Stavling olja

Budhistorik (56 bud)
621851
9 600
621861
9 400
621851
9 200
621860
9 000
621851
8 800

Slutpris SEK:
9 600
967 EUR, 1 098 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.