Anders Zorn etsning

168366

ZORN, Anders (1860-1920): "Balans", signerad Zorn, utförd 1919, etsning, 29,8x19,6 cm

LITTERATUR: Hjert& Hjert, nr. 287

Anders Zorn etsning

Budhistorik (27 bud)
621729
8 400
621759
8 200
621729
8 000
621758
7 800
621729
7 600

Slutpris SEK:
8 400
805 EUR, 945 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.