Dalahäst 1900-talets början

168361

HÄST, bemålat trä, Dalarna, 1900-talets början, vitmålad med polykrom dekor, höjd 17 cm

Skador

Allmoge

Dalahäst 1900-talets början

Budhistorik (15 bud)
620831
2 400
620830
620820
620829
620820
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.