Axel Nilsson olja

168358

NILSSON, Axel (1889-1981): Rosor i fönstret, signerad Axel Nilsson, olja på pannå, 46x38 cm
Proveniens: Stockholms Auktionsverk, Moderna oktober 2007, katalognummer 794

Konst, Måleri

Axel Nilsson olja

Budhistorik (8 bud)
620814
620812
3 800
620811
3 600
620804
3 400
620796
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.