Axel Nilsson olja

168357

NILSSON, Axel (1889-1981): Astrar, signerad Axel Nilsson, olja på pannå, 38x46 cm Proveniens: Stockholms Auktionsverk, Moderna oktober 2007, katalognummer 698

Konst, Måleri

Axel Nilsson olja

Budhistorik (5 bud)
618612
612269
611200
750
610740
610442

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.