Bägare silver 1789

168355

BÄGARE, silver, 1789, ciselerad dekor, höjd 8 cm, vikt 43 g

Lagning, smärre bucklor

Silver

Bägare silver 1789

Budhistorik (4 bud)

620715
700
619456
500
619275
619105

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 75 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.