Bägare silver

168353

BÄGARE, silver, stämplad L Löfvgren, ciselerad dekor, höjd 16, vikt ca 123 g

Bucklor, foten skadad

Ändringar/tillägg

Silver

Bägare silver

Budhistorik (10 bud)
620720
620499
1 900
620560
1 900
620499
1 800
620558
1 700

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.