Oljemålning "Lenin Talar"

168342

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Ryssland): Lenin talar, daterad 1987, olja på duk, 250x200 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Oljemålning

Budhistorik (35 bud)
615298
12 000
612945
11 500
612945
10 500
615297
10 000
612945
6 200

Slutpris SEK:
12 000
1 158 EUR, 1 315 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.