Carl Johan Sjöstrand olja

168341

SJÖSTRAND, Carl Johan (1789-1857): Mytologisk figurscen med amoriner, signerad på baksidan Carl Johan Sjöstrand, olja på duk, 79x63 cm

Lagningar

Konst, Måleri

Carl Johan Sjöstrand olja

Budhistorik (28 bud)
620747
5 200
620738
5 000
620743
5 000
620738
4 200
620736

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.