Tändstickaskhållare silver

168334

TÄNDSTICKSASKHÅLLARE, 11+2 st, silver, GAB resp WAB, varierande årsstämplar mestadel 1940-tal, vikt ca 197 g

Med gravyr

Ändringar/tillägg

Silver

Tändstickaskhållare silver

Budhistorik (3 bud)

620709
850
618140
617417
500

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.