Stränginstrument Gu Qin

168331

STRÄNGINSTRUMENT, Gu Qin, Kina, 1900-tal, bemålat trä, dekor med blommor, längd 122 cm

Krackeleringar

Orientaliskt, Konsthantverk

Stränginstrument Gu Qin

Budhistorik (48 bud)
620697
12 500
620170
12 000
620170
11 000
620695
10 500
620170
9 400

Slutpris SEK:
12 500
1 259 EUR, 1 430 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.