Einar Jolin akvarell

168327

JOLIN, Einar (1890-1976): Porträtt av Dalkulla, signerad och daterad Einar Jolin Leksand den 25 juni 1923, blyerts och akvarell, 39x23 cm

Konst, Måleri

Einar Jolin akvarell

Budhistorik (13 bud)
621800
5 000
621799
4 800
621795
4 600
621794
4 400
621792
4 200

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.