David Murray oljemålning

168323

MURRAY, David (1849-1933), tillskriven, Landskap, signerad David Murray, olja på duk 26x46 cm

Konst, Måleri

David Murray oljemålning

Budhistorik (8 bud)
621287
1 700
612260
1 600
621286
612260
1 400
621285
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.