Skålar Kina

168318

SKÅLAR, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i emaljfärger, höjd 7 cm, vardera diameter 14,5 cm

Obetydliga nagg

Orientaliskt, Porslin

Skålar Kina

Budhistorik (1 bud)

611215
2013-01-29 20:04:43

2013-02-05 kl 20:54
Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.