Lindorm Liljefors oljemålning

168316

LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): Sträckande gäss, signerad Lindorm L, olja på pannå, 33x44 cm

Konst, Måleri

Lindorm Liljefors oljemålning

Budhistorik (7 bud)
621474
621464
3 600
621190
616459
616149
1 900

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.