Bord med låda 1800-tal

168315

BORD med låda, upphöjd sarg, svartmålat, 1800-talets första hälft, 76, 60x38 cm, nyckel finns

Bord med låda 1800-tal

Budhistorik (23 bud)
621744
2 600
621108
2 400
612019
621107
612019
1 700

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.