Joakim Allgulander litografi

168305

ALLGULANDER, Joakim (född 1965): Blinded, signerad och numrerad Joakim Allgulander, 36/240, färglitografi, 38x27 cm

Joakim Allgulander litografi
Budhistorik (13 bud)
621810
850
617876
621528
617876
750
620024
700

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.