Oidentifierad konstnär oljemålning

168302

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Ryssland,1800-tal): Mansporträtt, monogramsignerad och daterad 1881, olja på duk, 49x38 cm

Färgbortfall, hål i duken, märken

Konst, Måleri

Budhistorik (24 bud)
621779
3 200
621770
621778
2 800
621770
2 600
621776
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.