Anna Gardell Ericson akvarell

168294

GARDELL ERICSON, Anna (1853-1939): Tofta, signerad Anna Gardell-Ericson Tofta, akvarell med täckvitt på papper, 27x44 cm

Konst, Måleri

Anna Gardell Ericson akvarell

Budhistorik (4 bud)

621734
620991
2 800
614851
2 600
611730

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.