Kyrkljusstakar 1700-tal

168293

KYRKLJUSSTAKAR, 1 par, 1700-tal, försilvrad mässing, höjd 73 cm

Skador, mindre dekorbit saknas

Diverse, Belysning, Ljusstakar

Kyrkljusstakar 1700-tal

Budhistorik (13 bud)
620621
4 800
620605
4 400
620323
2 600
620321
618041
1 600

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.