Erik Werenskiold etsning

168291

WERENSKIØLD, Erik (Norge1855-1938): Gutt binder på sig skiene, signerad Erik Werenskiold "Opus 27" i blyerts samt EW i plåten, etsning, 33x24,5 cm

Erik Werenskiold etsning

Budhistorik (13 bud)
619735
618621
2 800
619734
2 600
618621
2 400
619733

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.