Bordslampor

168283

BORDSLAMPOR, 1 par, porslin, träsocklar, dekor av blommor, höjd 48 cm

Skador, lagningar

Keramik/Porslin, Belysning

Bordslampor

Budhistorik (7 bud)
619280
612034
1 400
612034
900
612588
850
612034

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.