Bordspendyl Frankrike Louis XV-stil

168278

BORDSPENDYL, 1800-tal, urtavlan märkt Balthazard Paris, brons, Louis XV-stil, höjd 47 cm, pendel och nyckel finns

Urtavla med emaljskador, dekordel saknas?

Klockor/Ur

Budhistorik (14 bud)
619246
6 000
619382
5 800
619246
5 600
619381
5 400
619246
5 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.