Alice Nordin gips

168272

NORDIN, Alice (1871-1948): Kvinnlig modell, signerad och daterad Alice Nordin 1933, gips, höjd 62 cm

Slitage, skador

Konst, Måleri

Alice Nordin gips

Budhistorik (26 bud)
619287
3 600
619375
3 400
619287
3 200
619373
619287
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.