Golvurna Kina

168271

GOLVURNA, porslin, Kina, Kanton, 18/1900-tal, dekor i emaljfärger, höjd 62 cm

Lagningar, skador

Orientaliskt, Porslin

Golvurna Kina

Budhistorik (14 bud)
609907
2 400
619244
609907
619243
1 900
609907
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.