Väggpendyl Jacob Kock

168265

VÄGGPENDYL, 1800-talets början, signerad Jacob Kock, Stockholm, förgylld, höjd ca 95 cm, nyckel finns

Klockor/Ur

Väggpendyl Jacob Kock

Budhistorik (6 bud)
621672
5 000
620562
4 200
619561
616689
3 400
612730
3 200

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.