Vitrinskåp Holland

168260

VITRINSKÅP, Holland, med lådunderrede, 17/1800-tal, intarsia, höjd 186, 94x57 cm, nyckel finns

Fanérskador, skador

Vitrinskåp Holland

Budhistorik (7 bud)
620542
15 000
620211
10 000
617346
9 800
615982
7 400
612816
5 200

Slutpris SEK:
15 000
1 431 EUR, 1 610 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.