Christian Eriksson gips

168249

ERIKSSON, Christian (1858-1935): Kvinnofigur i rörelse, signerad och daterad Chr Er 1934, patinerad gips, höjd 64 cm

Ett ben med spricka, smärre skador

Konst, Skulptur

Christian Eriksson gips

Budhistorik (32 bud)
619320
6 400
619319
6 200
619318
6 000
619315
5 800
619317
5 800

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.