Christian Eriksson gips

168247

ERIKSSON, Christian (1858-1935): Mansfigur, signerad Chr Er, patinerad gips, höjd 65 cm

Smärre skador

Konst, Skulptur

Christian Eriksson gips

Budhistorik (9 bud)
619284
619332
619284
618564
618376
750

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.