Reinhold Norstedt olja

168241

NORSTEDT, Reinhold (1843-1911): Slättlandskap - Lunda Wingåker, signerad och daterad Reinhold Nordstedt Lunda 10-aug-1881, olja på pannå, 17x35 cm

Konst, Måleri

Reinhold Norstedt olja

Budhistorik (21 bud)
621185
621391
2 800
621185
2 600
621336
2 400
621185

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.