Madeleine Pyk litografi

168236

PYK, Madeleine (född 1934): Figurkomposition, signerad M Pyk, färglitografi, 56/250, 32,5x25 cm

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (11 bud)
618861
850
617872
617872
750
618860
700
617872
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.