Victor Vasarely litografi

168228

VASARELY, Victor (1908-1997): Komposition med kuber, signerad Vasarely, 99/175, färglitografi, 64x63 cm

Victor Vasarely litografi
Budhistorik (28 bud)
621382
4 200
621379
621381
3 800
621379
3 600
621378
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.