Edgar Wallin oljemålning

168227

WALLIN, Edgar (1892-1963): Skogsmotiv, signerad och daterad Edgar Wallin 1959, olja på duk, 100x80 cm

Konst, Måleri

Edgar Wallin oljemålning

Budhistorik (2 bud)

618990
611924

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.