Madeleine Pyk litografi

168226

PYK, Madeleine (född 1934): Figurkomposition, signerad M Pyk, 105/275, färglitografi, 34x23 cm

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (4 bud)

620588
450
616582
620582
616582

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.