Mimmo Paladino litografi

168216

PALADINO, Mimmo ( född 1948): Komposition, signerad och daterad Mimmo Paladino 1981, numrerad 21/50, litografi, 66x49 cm

Mimmo Paladino litografi
Budhistorik (9 bud)
618893
2 400
611421
611421
1 900
610975
1 800
610975
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.