Ask Hans Hedberg

168203

ASK, med lock, Hans Hedberg, signerad, blågrön glasyr, höjd 8,5, diameter 8,5 cm

Bränningsdefekt iform av repor

Keramik/Porslin

Ask Hans Hedberg

Budhistorik (7 bud)
619053
2 400
615832
619052
615832
1 700
614402
1 600

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.