Arvid Cronstrand akvarell

168200

CRONSTRAND, Arvid (1831-1899): Motiv från Stockholm, signerad A.Cronstrand, akvarell, 18x22 cm

Konst, Måleri

Arvid Cronstrand akvarell

Budhistorik (6 bud)
621368
1 700
613694
1 600
621367
1 600
613694
613324

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.