Anders Zorn etsning

168194

ZORN, Anders (1860-1920): "Lots", 1919, signerad Zorn, etsning, 17,5x12 cm

Konst

Anders Zorn etsning

Budhistorik (16 bud)
647159
6 000
647160
5 800
647159
5 600
647143
5 400
647116
5 200

Slutpris SEK:
6 000
572 EUR, 644 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.