Folke Andreasson olja

168193

ANDREASSON, Folke (1902-1948): Vägen till Berget, signerad Folke Andreasson,
olja på duk, 38x46 cm

Konst, Måleri

Folke Andreasson olja

Budhistorik (25 bud)
647136
5 000
647137
4 800
647136
4 600
647133
4 400
647130
4 200

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.