John Ahlberg oljemålning

168186

AHLBERG, John (1881-1962): Skördelandskap, signerad J Ahlberg, olja på kartong, 26x34 cm

Konst, Måleri

John Ahlberg oljemålning

Budhistorik (5 bud)
621491
450
621442
621489
621442
616629

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.