Olof Arborelius oljemålning

168185

ARBORELIUS, Olof (1842-1915): Fäbod, monogramsignerad, intyd a tergo, olja på duk, 31x59 cm

Krackelyrer

Konst, Måleri

Olof Arborelius oljemålning

Budhistorik (2 bud)

620667
3 400
619363
3 200

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.